top of page
rocks-hotel-19.jpeg

Aktiviteler

elexus-hotel-animasyonlar-01.jpeg

Animasyon ve Aktiteler

Elexus’un, tatiliniz boyunca kaliteli ve verimli anlar yaşamanız için düzenlediği keyifli aktivitelere katılın. Her yaştan misafire hitap eden birbirinden güzel faaliyetlerle, ister gece ister gündüz doyasıya eğlenin.Elexus’un doğa harikası sahilinde, farklı konseptlere sahip havuzlarında ve çeşitli alanlarında düzenlenen aktivitelerle, mutluluğu hissedin.

elexus-hotel-sinema.jpeg

Elexus’un sinema salonunda, film keyfinin tadını çıkarın.
Her gün farklı filmler izleme imkanı sunan sinema salonunda; birbirinden güzel hikayelere tanık olun.

elexus-hotel-fitness-01.jpeg

Fitness

Doğa ve havuz manzaralı Fitness Center’da, günlük egzersizlerinizi yapmaya devam edin. Alanında uzman personal trainer’larımızın hazırladığı ve eşlik ettiği; zayıflama, kilo alma, vital kapasite artırma, boks, kuvvet, kondisyon ve fizik tedavi sonrası idmanlarıyla dilediğiniz gibi forma girin.

elexus-hotel-spor-aktiviteleri.jpeg

Elexus’ta huzur ve eğlencenin yanı sıra, spor faaliyetlerinize de devam edin.
Fitness center’da veya açıkhavada spor yapmak isterseniz farklı kara ve su sporları aktivitelerine katılın, kendinizi her an zinde hissedin.

elexus-hotel-aquapark-1.jpeg

Aquapark

Toplam 6000 m2’lik aquapark alanında, yazın coşkusunu doyasıya hissedin. Birbirinden eğlenceli 24 su kaydırağı ile tatilin heyecanını deneyimleyin.Her yaştan misafir için serinlemenin en keyifli alternatifi olan aquapark’ta, heyecanlı anlar yaşayın.

elexus-hotel-plajlar-1.jpeg

Akdeniz’in yemyeşil doğası, büyüleyici koyları ve birbirinden güzel havuzlar ile yazı Elexus’ta hissedin. 1,3 km’lik kıyıya sahip masmavi denizin ve ince kumlu 2 farklı plajın keyfine varın. 3.200 m2 büyüklüğündeki iskelede doğayla iç içe ve huzurlu anlar yaşayın.

bottom of page